Які найбільші рахунки у футболі? Найбільші рахунки в історії футболу Найбільші рахунки з футболу серед збірних.

Усі любителі футболу знають, яким зазвичай буває рахунок у матчі. Якщо одна команда пропустила понад три м'ячі, не забивши при цьому жодного, рахунок вважається розгромним. Звичайно, розгромний рахунок - це не рідкість, оскільки противники далеко не завжди бувають в одній «ваговій категорії». Саме тому навіть на найвищому рівні, наприклад, у Лізі Чемпіонів, найпрестижнішому клубному турнірі можна зустріти такі результати, як 7:0.

Найбільші рахунки у футболі

Однак такий рахунок навряд чи вас здивує, якщо ви знаєте про існування рекордів результативності. Якщо ж ви їх не знаєте, то в цій статті вам буде представлена ​​інформація про те, які були найбільші рахунки у футболі. Кожен із поєдинків, які будуть згадані тут, має свою історію. Іноді історії бувають невеселими, іноді змушують усміхнутися, а іноді спонукають деякі футбольні асоціації до дії. Що ж, настав час дізнатися, які ж найбільші рахунки у футболі.

Вануату - Федеральні штати Мікронезії

Якщо говорити про найбільші рахунки у футболі, то безперечно починати варто з цього матчу, який відбувся у 2015 році, тобто зовсім недавно. Обидві команди брали участь у Тихоокеанських іграх, турнірі, в якому змагалися збірні, які перебувають у тихоокеанській зоні. І якщо більша частина команда там могла похвалитися професіоналізмом, хай і не найвищого рівня, Мікронезію важко було б назвати професійною збірною. До чемпіонату гравці навіть не тренувалися разом, бо всі мешкали на різних островах. Звичайно, результат виявився страшним. У трьох матчах групового етапу Мікронезія пропустила 114 голів, а найбільший рахунок у футболі на цьому турнірі було помічено у матчі з Вануату. Ця збірна здолала Мікронезію з рахунком 46:0, і цей результат можна було б занести в історію офіційно як найбільшу поразку в міжнародному футболі, проте Федеральні штати Мікронезії - це країна, яка не є членом ФІФА, тому до офіційного реєстру цей матч не потрапить. .

Австралія - ​​Західне Самоа

Але який тоді найбільший рахунок в історії футболу на міжнародному рівні? Він був відзначений у матчі збірних Австралії та Західного Самоа, в якому було забито 31 гол, причому всі ці м'ячі були відправлені до сітки Західного Самоа. В результаті цей матч став рекордним одразу за декількома параметрами, а Арчі Томпсон, який забив 13 голів, також став рекордсменом, бо до нього жоден футболіст не забивав стільки м'ячів в офіційному матчі.

Проте загальне враження було зіпсоване тим, що збірна Західного Самоа мала проблеми з паспортами, тому в матчі брали участь не професійні футболісти, а юніори. Також варто відзначити, що цей матч став причиною того, що у ФІФА задумалися про те, щоб проводити додатковий відбірковий турнір для таких «карликових» збірних. Так чи інакше це найбільший рахунок в історії футболу в офіційних матчах міжнародного рівня.

"Ілінден" - "Младост" і "Дебарца" - "Градинар"

Що ж щодо клубного футболу? Тут також є свої рекорди, проте почати варто не з найбільшого рахунку у футболі у світі, а з дуже кумедного та цікавого інциденту. Стався він 1979 року в одному із регіональних чемпіонатів Югославії. Клуби «Ілінден» і «Дебраца» ділили між собою перший і другий рядки з однаковою кількістю очок, при цьому верхній рядок займала «Дебарца», оскільки мала кращу різницю забитих і пропущених м'ячів. В останньому матчі чемпіонату керівництво клубу пішло на хитрість: противник їхнього конкурента був підкуплений так, щоб він не вийшов на матч, і «Іліндену» в такому разі було б зараховано технічну перемогу 3:0, у той час як сама «Дебарця» домовилася ще і зі своїми противниками, щоб наколоти якомога більше м'ячів у їхні ворота.

Яке ж було їхнє подив, коли вони, забивши кілька м'ячів, у перерві дізналися, що «Ілінден» розкусив їхні махінації і перекупив своїх супротивників, встигнувши за 45 хвилин наколотити вже 58 м'ячів. В результаті другий тайм перетворився на справжню гонку, і «Іліндену» вдалося закінчити матч із рахунком 134:1, тоді як «Дебарца» відставала, забивши всього 57 м'ячів. Арбітр став черговим героєм, який додав до матчу 30 хвилин, який клуб почав активно використовувати, але встиг забити лише 88 голів, коли матч був перерваний дзвінком президента футбольної асоціації. У результаті "Ілінден" не став чемпіоном. Чому? Тому що було ухвалено рішення дискваліфікувати та розформувати всі чотири команди, які брали участь у цій виставі, а також позбавити ліцензії суддю, який продовжує матч на тридцять хвилин. Але якщо вас цікавить те, який найбільший рахунок у футболі, то відповіді ви поки що не отримали.

"Арброт" - "Бон Акорд"

Відтягуючи найважливішу інформацію, варто розповісти про те, з чого все починалося. Справа в тому, що інциденти величезних рахунків зустрічалися вже з давніх-давен. Ось найяскравіший приклад, матч першого раунду Кубка Шотландії, в якому одна команда примудрилася забити 36 голів. Багато хто вважає, що саме цей рахунок є рекордним, оскільки гра не мала договірного характеру, була офіційно визнана і не має жодних сумнівних елементів. Але найголовніше полягає в тому, що саме з неї в турнірах з'явилися кваліфікаційні раунди, які відсівають надто слабкі команди, щоби на офіційних фінальних етапах не було подібних результатів.

Найбільший рахунок

Що ж, настав час розповісти про те, який найбільший рахунок в історії футболу. На сьогоднішній день цей рекорд належить матчу 2002 року, який відбувся між двома командами з чемпіонату Мадагаскару, «Адеми» та «Стад Олімпік Л'Емірн». І в цьому матчі було забито 149 голів у відповідь у ворота клубу «Стад Олімпік Л'Емірн».

Історія цього матчу є дуже цікавою та вкрай незвичайною. Справа в тому, що "Стад Олімпік Л'Емірн" - це зовсім не аутсайдер, якого розгромив лідер турніру. До останнього туру це був головним конкурентом на чемпіонство. Однак у передостанньому турі у ворота команди на останніх секундах було призначено безпідставного пенальті, який поховав шанси на чемпіонство. В останньому турі відбулася зустріч двох претендентів, але лише через суддівську помилку (багато хто вважає, що вона була навмисною) «Адема» вже стала чемпіоном. «Олімпіку» не було чого втрачати, тому клуб висловив протест, забивши стільки голів, скільки зміг. Тільки всі ці голи він забив у свої ворота, спромогшись на 149 голів за 90 хвилин. Тож 149:0 – це найбільший рахунок в офіційних матчах у футболі.

Футбол – це гра мільйонів людей на планеті. Він захоплює, заворожує, інтригує, об'єднує та просто збирає людей на стадіонах, у барах, біля екранів телевізорів та дає можливість забути про все на 90 хвилин. Але футбол не лише гра.

Футбол – життя планети

Для деяких це бізнес, для деяких захоплення, але для багатьох футбол – це життя. Адже суть його не лише у штовханні м'яча двадцяти двох чоловіків упродовж матчу, це і переживання, і підготовка за межами футбольного поля. Для справжніх шанувальників футболу цей вид спорту займає одну з головних ролей у житті. Адже багато людей віддані своїм улюбленим клубам та супроводжують команди скрізь і завжди. Але часом футбольні матчі не виправдовують своїх очікувань, глядачі залишаються незадоволеними. Про футбол можна сказати і те, що він, як і всі інші види спорту, має свої рекорди та антирекорди, свої переваги та недоліки. У цій статті можна прочитати про те, які бувають найбільші рахунки у футболі. Адже ті 90 хвилин, що проходять на футбольному полі, мають дуже різнобічні нюанси, які можуть вплинути на результат матчу. Заздалегідь можуть стати відомі переможці та ті, хто програв, хто і з яким рахунком виграє, на яких хвилинах будуть забиті голи та багато іншого. Часто можна побачити, коли явний фаворит зустрічі програє матч аутсайдеру.

Також можна спостерігати і за величезними рахунками та розривами в рахунку. Про це й йтиметься.

Найбільший рахунок в історії світового футболу

В наш час побачити величезний рахунок на табло після футбольного матчу не рідкість. Але після того, як дізнаєшся найбільший рахунок в історії футболу, розумієш, що не настільки великі ці рахунки. Найзабитіших голів було зафіксовано у 2002 році.

Тоді в матчі було забито 149 голів без відповіді. Як говорилося раніше, події на футбольному полі можуть не відображати всієї сили команд та всієї їхньої готовності. Адже до початку поєдинку може статися безліч подій, що вплинули на результат події. Так і сталося у матчі останнього туру чемпіонату Мадагаскару. Тоді підопічні одного головного тренера вийшли на матч із установкою безупинно забивати голи у свої ворота, тим самим показати протест у бік першості Мадагаскару. Саме з рахунком 149:0 гравці ШОЕ програли команді «Адема» і увійшли в історію, побивши всі найбільші рахунки у футболі.

Кубок конфедерації. Рекорд з голів

Усім відома збірна Іспанії з футболу любить дивувати глядачів своєю приголомшливою грою. Короткі паси, чудові передачі та відмінна індивідуальна майстерність роблять цю збірну найкращою в Європі. Саме ця команда і записала себе в історію, зробивши найбільший рахунок у футболі цього Кубка. У 2013 році у матчі проти збірної Таїті, тренером якої був Едді Етаєта, гравці збірної Іспанії змогли забити у ворота суперників 10 голів. Рідко іспанці забивають двозначну кількість голів, але цього разу їм це вдалося, і цього вистачило для того, щоб побити рекорд і забити максимальну кількість голів в одному матчі на Кубку конфедерації.

Найбільший рахунок матчу національних збірних з футболу

До категорії "найбільші рахунки у футболі" потрапила і збірна Австралії. 2001 року, коли проходила відбіркова стадія Чемпіонату світу з футболу, збірна Австралії зустрічалася зі збірною Американського Самоа. Суперниками Австралії стали футболісти, імена яких у Європі не відомі нікому. Перед початком зустрічі перевага мала Австралія, адже футболісти цієї збірної мали більший досвід гри у футбол, мали більше ігрової практики та гарне розуміння на футбольному полі між своїми гравцями.

По ходу матчу дуже швидко почала виражатися їхня перевага на табло. Після рахунка 6:0 стало зрозуміло, що шансів Американський Самоа не має. Але результати на табло після фінального свистка здивували більше, ніж очікувалося. Рахунок 31:0 – найбільший рахунок у футболі національних збірних.

Найбільший рахунок в історії Ліги Чемпіонів

2007 року в матчі Ліверпуль - Бешикташ трапилося невелике футбольне диво. Було встановлено новий рекорд. У тому матчі господарі поля, гравці Ліверпуля, забили у ворота турецької команди 7 м'ячів. Таким своїм досягненням вони внесли себе на сторінку рекордів сучасного футболу. Адже на той час такий рахунок був найбільшим за час існування Ліги Чемпіонів. Ця Ліга є найвищою у європейському футболі, у ній грають найсильніші клуби Європи. Тому такий великий рахунок після фінального свистка – рідкість для команд таких рівнів.

Олімпійські ігри Футбол. Найбільший рахунок чемпіонату та збірної

Футбол Росії помітно виділяється з усіх чемпіонатів. Багато глядачів, любителів футболу, журналісти критикують збірну Росії з футболу. Хоча у цій команді зібрано футболістів із топ-команд Європи. Можна зауважити, що збірна Росії з футболу час від часу з'являється на європейських та світових чемпіонатах, але її результати на цих змаганнях не можуть спричинити радість. Щоразу провальні ігри виходять у гравців збірної. Так, збірна Росії з футболу має у своєму списку «здобутків» найбільшу поразку. Сталося це у 2004 році, коли збірна Португалії обіграла росіян із рахунком 7:1. Неприємний осад залишив той матч, навіть тренер збірної Росії пішов раніше з лави запасних, настільки був незадоволений грою своїх підопічних. До того матчу найбільші рахунки у футболі національної збірної Росії не становили більше 7:1. Отже, Португалія стала для Росії особливим суперником, адже вони залишили чорний слід в історії російського футболу.

Найбільший рахунок у футболі в Росії був зафіксований 6 серпня 1992 в матчі «Асмарал» - «Зеніт». Той футбольний поєдинок закінчився рахунком 8:3 та увійшов до 11 голів за матч – це дуже великий показник. Рідко коли у чемпіонаті Росії побачиш великий рахунок на табло. Пов'язано це з тим, що в першості Росії ґрунтувалися кілька команд, які протягом багатьох років, упродовж усіх турів ведуть боротьбу за чемпіонство та за зону вильоту. Отже, кожен матч виходить акуратним, команди не дозволяють суперникам забивати багато м'ячів.

Зрештою можна сказати, що футбол має велику історію. Про неї можна говорити вічно та цікаво за нею спостерігати. Звичайно, ігри «в одну хвіртку» не надають краси футболу, натомість залишають добрий слід у його історії, переписуючи сторінки рекордів та антирекордів світового футболу.

… Матчі мали бути найважливішими. Світова футбольна
громадськість стежила за розвитком подій, затамувавши подих. Дві найсильніші
команди Охридської ліги, подібно до титанів, билися за право потрапити в лігу
Пелагонійську.

Де це, спитаєте ви? У Македонії. Ну, тій, звідки «Вардар» та «Работнички».
Лише 1979 року вона ще входила до складу союзної Югославії. Охрід – це
назва општини (адміністративно-територіальна одиниця, у Македонії їх 84),
якої все і сталося. Дозвольте представити учасників першої битви. Клуб
"Ілінден 1903" (не подумайте, що він був заснований на початку століття. Він був заснований
після Другої світової, а зареєстрований і зовсім у 1971-му, але так солідніше) з
села Велгошті (нині – 2243 мешканці). Його противник – «Молодість» із села Вапіла
(теж не Нью-Йорк). «Іліндену» потрібно перемогти з якомога більшим рахунком,
«Младощі» хотілося б не вилетіти, але ще більше хочеться грошей. В іншому матчі
водночас «Градинар» із села Долно Лакочерів (цім взагалі нічого не потрібно)
приймає команду «Дебарца» (село Белчишта, аж п'ять тисяч жителів), якою кров
з носа потрібно випередити «Ілінден», хоча б по різниці м'ячів (перед останнім)
туром "Дебарца" була попереду на один м'яч). До речі, попередній матч між цими
клубами було перервано за рахунку 2:1 на користь «Дебарці» через те, що
«садівникам» (саме так перекладається слово «градинар») здалося, що другий
гол у їхні ворота був забитий із порушенням правил. І білчиштинцям зарахували
технічну перемогу 3:0.

Кмітите, що до чого? Керівники «Дебарці» збагнули. І послали гінців у Вапілу
з такою ідеєю. Нехай «Молодість» якимось чином зірве матч із «Ілінденом».
Наприклад, піде з поля, киплячи благородним гнівом з приводу невірного суддівського
рішення десь у центрі поля. І нехай "Ілінден" придушиться фіксованим
результатом 3:0. Більше не нарахують. А «Дебарця» тим часом…

В «Іліндені» теж не дурні сиділи. Вони просто перебили пропозицію
конкурентів. Тренер «Младості» Ристевскі, засунувши в кишеню ключі від новенького
автомобіля, звернувся до своїх вихованців з відчутною промовою про те, що
обставини змінились. Треба вийти та пропустити скільки скажуть. Футболісти «Градинару»
водночас слухали свою (нічим не відмінну) установку на гру…
Мобільників на той час не було. У ворожі села були заслані значні
команди шпигунів, які передавали «вісти з полів» за допомогою радіо. До радіоточки та
назад інформацію доставляли естафетою.

О 9 годині 30 хвилин велгоштинці розіграли м'яч із центру поля. Ну і дуже безглуздо
зробили. Їхні кмітливі конкуренти розпочали зустріч на 22 хвилини пізніше.
Спочатку подали не ті документи перевіряльнику, потім довго шукали потрібні,
потім ретельно звіряли ... У результаті після першого тайму: «Ілінден» веде зі
скромним результатом 11:0, хитра "Дебарца" - 14:0. Але добре сміється той, хто
сміється останнім. Радіоаматори з Велгошті доповіли своєму штабу про витівки «Дебарці».
А ті, як останні лохи, вийшли на другий тайм за 15 хвилин після першого. Ну
треба ж так підставитись! «Ілінден», який давно пояснив арбітру все, що треба,
без сорому сумління продовжив свій відпочинок до 40 хвилин. У селі Долно Лакочерів
заметушились, зрозумівши, що можна все втратити. І коли «Ілінден» спокійно зачіпав
двадцятий голешник, «Дебарца» вкочувала сороковий. При нових повідомленнях з табору
ворога обидві команди разом зі своїми спільниками остаточно увійшли в раж. Два
польових гравця «Младості» та кіпер постійно чергували біля лінії своїх воріт, щоб,
не дай боже, форварди «Іліндена» не залізли ненароком в офсайд. Якщо ж ті раптом
били повз, якнайшвидше вибивали його від воріт – на кілька метрів, щоб
за м'ячем далеко не бігли. А якщо удари велгоштинців виявлялися недостатньо
сильними, захисники добивали-докатували у свої ворота. Інші футболісти
«Младощі» юрмилися в центрі поля, щоб швидко розігрувати з центру і не
заважати подальшій атаці. Проте якийсь місцевий марадона на ім'я Крсте
Ніколоскі примудрився настільки невдало вдарити по м'ячу, що забив гол у відповідь.
Його не лінчували, просто попросили більше кульку не чіпати. За якого рахунку це
було, невідомо.

До 89-ї хвилини "Дебарца" вела 57:0. І тут прийшли недобрі звістки з Велгошті – там
хлопці відривалися набагато крутіше. Подальші події нагадували кінострічку,
прокручену у кілька разів швидше. Суддя Андрій Ристевський розтягнув останню
хвилину на 20. У протоколі матчу значиться: на останній хвилині забито 31 гол! «Дебарця»
виграла 88:0. Не допомогло. "Ілінден" переміг 134:1.

Протокол другого тайму велгоштинського поєдинку втрачено. Тому ми знаємо
розкладку по голах лише приблизно. Найкращим бомбардиром (всіх часів і
народів, чого вже там) є Наум Шапкароскі. Він забив 58 м'ячів. Втім, Наум
скаржився згодом, що йому недорахували ще 18. Повіримо цьому кристально
чесній людині, нехай буде 76. У найближчого переслідувача Любе Црковські –
29.
Найбільш сюрреалістичним моментом всього безумства став бурхливий вибух радості серед
гравців з Вапили. Вони дізналися, що їхній конкурент «Рібар» (що означає «рибалка»)
програв свій матч, а отже, команда залишається в Охрідській лізі.

Звичайно, цими приголомшливими уявами матчами жваво зацікавилися в
федерація футболу країни. Усі чотири клуби були розформовані, гравці
дискваліфіковано на рік. Суддів також не пощадили. Нині у Велгошті грає нова
команда - "Борець". У Белчішті перейшли на міні-футбол. Про колишню славу нагадують
лише кілька рядків у Книзі рекордів Гіннесса.

Склад найкращої команди в історії футболу, «Іліндена-1903» із села Велгошті, все
фанати повинні вивчити напам'ять. Навіщо македонці поміняли воротаря під час матчу,
невідомо. Ось їхні імена: Панде Яноскі (Ілче Джорескі), Ілля Мургоскі, Ілля
Кеверескі, Коста Чингоскі, Ілля Бандескі, Слободан Чорвешоскі (Ілля Малескі),
Стоян Яковліський, Боро Балоскі (капітан), Живе Стойковський, Любе Црковський, Наум
Шапкароски. Суддя (так би мовити, дванадцятий гравець) – Мітко Кузмановський.

На солодке – витяг з післяматчевих протоколів.

Ілля Рістевскі, тренер «Молодості»: «Організація відмінна. Арбітри відсудили
добре. Результат, з урахуванням слабкості команди „Молодість“, реальний».

Любе Размоскі, тренер «Іліндена»: «Гра коректна та чесна. Арбітри відсудили
добре. З урахуванням важливості зустрічі, результат є реальним».
Мілів Левєєв, тренер «Дебарці»: «Жовті картки розподілені правильно.
Арбітри відсудили добре».

Слова тренерів із післяматчевого протоколу слід висікти на золотих скрижалях та
встановити на кожному нашому стадіоні. Дивних матчів не буває. Організація у
нас чудова. Арбітри судять добре. Є питання? Запитань немає. Дякую, до
побачення.

Чемпіонат світу з футболу, безумовно, є головною подією у світі футболу. Матчі на такому рівні запам'ятовуються особливо, а тим більше ті ігри, які закінчувалися з великим рахунком. Отже, у цій статті про найбільші провальних поразок у футбольній історії чемпіонату світу.

Найбільші поразки чи найбільші перемоги на чемпіонаті світу з футболу

Почнемо, у хронологічному порядку і заглянемо у далеку історію цього світового турніру.

1938 рік. Матч Швеція – Куба, в якому шведам вдалося розгромити кубинців з рахунком 8:0 . Також на даному чемпіонаті світу (ЧМ) був ще один матч з великим рахунком - це матч Угорщина – Індонезія, підсумковий рахунок 6:0 .

1950 рік. Матч Уругвай – Болівія, у якому уругвайцям вдалося обіграти господарів турніру з розгромним рахунком 8:0 .

1954 рік.У цей чемпіонат світу було забито безліч голів, звідси можна виділити аж 3 великі поразки, 2 з яких на рахунку Південної Кореї. Матч Угорщина – Південна Кореязавершився з рахунком 9:0 , матч Уругвай – Шотландія (7:0)і Туреччина – Південна Кореятакож завершився з рахунком 7:0 .

1974 рік.У ЧС цього року також відбулося кілька матчів з розгромним рахунком. Це матч Югославія – Заїр, який закінчився з рахунком 9:0 .

А матч ПольщаГаїтізакінчився з рахунком 7:0 . Поляки на цьому чемпіонаті світу (ЧМ) виступили досить вдало і обіграли також команди збірної Італії та Аргентини.

1982 рік.Збірній Угорщини вдалося знову увійти до історії футбольного чемпіонату світу, побивши свій власний попередній рекорд, здобувши розгромну перемогу над Сальвадаром з рахунком 10:1 .

Великі поразки у сучасній історії ЧС

У сучасній історії на футбольних полях ЧС також є команди, які увійшли до історії найбільших поразок.

2002 рік.Збірна Німеччини забила вісім м'ячів без відповіді своєму слабшому супернику - Саудівській Аравії.

2010 рік.Португальці встановили рекорд на ЧС 2010 забивши збірної КНДР сім м'ячів.

Ну і нарешті одна з найгучніших подій новітньої історії чемпіонату світу. ЧС 2014 року у Бразилії добре всім запам'ятався півфінальним матчем між збірною Німеччини та Бразилії, в якому господарі поступилися з ганебним рахунком 7:1 . Бразильці тоді зіграли дуже жахливо та засмутили своїх уболівальників на рідних трибунах. Даний матч аукатиметься бразильцям ще досить довго, це для них ганебна поразкау футбольній історії чемпіонату світу.

Футбол – досить захоплююча гра, яка може подарувати багато емоцій. Адже найбільший рахунок у футболі не може залишити байдужим нікого. За всю історію футболу були такі ситуації, що матч проходив зовсім без голів або навіть, навпаки, сильно ряснів. Пропонуємо вам ознайомитися з п'ятіркою матчів, які мали найрозгромніший рахунок у футболі.

Рахунок 149:0

З таким рахунком закінчився матч на Чемпіонаті Мадагаскару, в якому грали «Адема» та «Л'Емірн». Це найрезультативніший матч в історії футболу, який пройшов зовсім не за спортивними мірками у 2002р. А все тому, що за один тур до закінчення гри команді «Л'Емірн», що майже перемогла, був призначений пенальті. Тренер команди вирішив висловити протест і дав членам команди встановлення забити безліч м'ячів, але тільки не в протилежні ворота, а у власні.

Футболісти розійшлися не на жарт, і коли пролунав свисток арбітра, на табло висвітилося 149:0, тобто гравці "Л'Емірна" кожні 36 секунд забивали гол у свої ворота. Це справді найбільший рахунок у футболі, який дозволив футболістам команди «Адема», які просто спостерігали з боку за тим, що відбувається, радіти цьому досягненню та перемозі в Чемпіонаті. Але вболівальникам такий результат не сподобався, вони були просто обурені. Багато хто з них вирушив до каси, щоб повернути свої гроші, сплачені за квитки. Футбольне керівництво країни навіть прийняло рішення покарати норовливу команду, яка могла б здобути перемогу, а натомість просто відвернулася від неї.

Рахунок 36:0

Якщо вважати попередній рекорд із голів абсолютно неспортивним, то найбільший рахунок в історії футболу становив 36:0. Це сталося також у 2002 р., коли відбулася гра між командами «Арбоат» та «Бон Акорд». Розігрувався кубок Шотландії, де перша команда обіграла другу, забивши тридцять шість голів без відповіді. Рекорд цього дня встановив і форвард команди "Арбоат" Джокі Петрі, який зумів тринадцять разів загнати м'яч у ворота супротивника.

Рахунок 35:0

Сюрпризом став матч 1885 р. - на Чемпіонаті Шотландії зустрілися команди Данді Харп і Абердін Роверс. Гравці першої команди, яка була господарем поля, зуміли тридцять п'ять разів забити голи у ворота суперників. Однак деякі історики вважають, що кількість голів була меншою – 32. Але через те, що немає документів, що підтверджують правильну кількість голів, офіційно рахунок було визнано саме 35:0.

Рахунок 31:0

А 2002р. австралійська збірна розгромила американську "Самоа" з рахунком 31:0. При цьому футболісти Австралії особливо не перепрацювали. Рекордсменом у цій грі визнано Арчі Томпсона, який тринадцять разів засмутив воротаря «Самоа». Цікавим є той факт, що після закінчення гри висвічувався рахунок 32:0. Але потім при підрахунку забитих м'ячів знайдено помилку – виявилося, що австралійцям співробітники, які оновлюють рахунок, просто приписали одне очко.

Рахунок 27:0

Найбільшою перемогою для іспанської команди "Вільярреал" став матч проти "Навати" у 2009р. Футболісти «Жовтої субмарини» просто в пух і прах розгромили суперників, забивши в їхні ворота двадцять сім м'ячів, що не відповідають. Сім разів у цій грі відзначився Дж.Перейра, а володарем чудового хет-трику у матчі став Ескудеро.

Ось так були відіграні справді по-справжньому цікаві матчі, від яких у вболівальників просто дух захоплювало. Погодьтеся, що наразі зустріти такий рахунок у футболі доводиться не так часто. Адже багатьом уболівальникам та поціновувачам футболу так хочеться побачити такі безцінні моменти!