Англійська мова toys for little betsy. Розробка уроку на тему "Toys for little Betsy!"

Ознайомлення з новим матеріалом.

Тема: Іграшки для маленької Бетсі.

Мета уроку: організувати діяльність учнів з освоєння та використання у мовленні нових лексичних одиниць та присвійного відмінка іменників;

Завдання:

Розвиваючі: розвивати здібності до довільного та мимовільного запам'ятовування нових лексичних одиниць; розвивати вміння читання з розумінням нових лексичних одиниць та граматичної структури, що вивчається.

Навчальні: познайомити з граматичною структурою присвійного відмінка іменників з опорою на знання з курсу російської мови.

Виховні: виховувати повагу до своїх іграшок, повагу до власності товаришів.

Заплановані результати:

Учні опановують нові лексичні одиниці;

Учні використовують їх у монологічному та діалогічному мовленні;

Учні розпізнають і читають з розумінням нові лексичні одиниці і структури з присвійним відмінком іменників.

Перелік обладнання кабінету до уроку:

    Підручник та робочий зошит УМК Spotlight 3 клас (Бикова Н.І., Дулі Д., видавництво «Освіта»).

    Презентація до уроку

    Наочний матеріал: іграшки, картки зі словами, презентація.

    аудіо диски Спотлайт 3.

    Пісня «Hello» (http://www.youtube.com/watch?v=aeQlnlMpizI)

    Штамп «Квітка»

Структура уроку:

    Організаційний момент (2 хв).

    Перевірка домашнього завдання (2 хв).

    Цілепокладання (введення учнів у нову тему) (2 хв).

    Підготовка учнів до вивчення нового матеріалу (3 хв).

    Вивчення нового матеріалу та способів діяльності (2 хв).

    Первинна перевірка знань (2 хв).

    Застосування вивченого (2 хв).

    Узагальнення та систематизація (4 хв).

    Фізкультхвилинка (3 хв).

    Використання нових знань у системі знань (14 хв).

    Контроль знань (2 хв).

    Домашнє завдання (3 хв).

    Рефлексія (2 хв).

    Оцінювання (2 хв).

    Організаційний момент.

T.: Good morning, pupils!

P.: Good morning, Алсу Наїлівно!

T.: Sit down, please. Let's sing our “Say Hello” song. (пісня «Say Hello», http://www.youtube.com/watch?v=aeQlnlMpizI )

    Перевірка домашнього завдання

T.: Діти, покажіть мені, будь ласка, той смайлик, який би відображав виконання вашого домашнього завдання. Як ви з ним впоралися, чи все вам було зрозуміло?

Учні показують смайлики. Ті учні, які показали смутний смайлик, пояснюють свої проблеми щодо виконання домашнього завдання. Разом із класом усуваємо проблеми – пояснюємо, повторюємо, закріплюємо. Активним ставиться штамп квітки у зошит. Перевірка освоєння у мові досліджуваного матеріалу, зв'язок етапів.

T .: I"ve got a car. This is my car. Даю іграшку Ельвін. Ельвіна has got a doll. It's her doll. Даюіграшку Халілу і прошу дітей сказати про Халіла та його іграшку.

P 1: Халіл has got a dog. It's his dog.

P2.: Алія has got a ball. It's her ball.

Повторюємо присвійні займенники.

    Цілепокладання (введення учнів у нову тему).

T.: Look, children! We have some toys at the lesson. They are so nice! (Іграшки лежать на столі, на дошку виводиться слайд №1). This is Betsy and her toys!

Pp.: WOW!

T.: What is it?

Pp.: It's a ball.

T.: Whose is this ball? - Чий він? (Вчитель дає іграшку Артуру)

Pp.: Артур.

T.: It's Артур's ball. What's it?

Pp.: It's a dog.

T.: Whose is this dog? (Вчитель дає іграшку Аліні)

Pp .: Аліни. It's Аліна's - хором з учителем.

T.: А хто скаже, що нового ми сьогодні з вами дізнаємось, вивчимо і чого навчимося?

Pp .: Ми познайомимося з назвами іграшок та навчимося говорити, кому вони належать.

T.:А як ми про це говоримо російською?

Pp.: Сашин портфель, Соніна машина, мамина кішка.

T.: Давайте подивимося, чи з усіма іграшками ми з вами знайомі, знаємо, як вони називаються англійською?

Pp .: Ні.

T.: Тоді познайомимося з їхніми назвами по-англійськи. Listen please!

    Підготовка учнів до вивчення нового матеріалу.

Фонетична зарядка. Введення нових лексичних одиниць. Слухаємо CD: Module 4, new words і повторюємо слова хором, індивідуально з зорової опорою на картинки, що знаходяться на дошці, далі у підручнику на стор. 58, упр. 1.

На столі знаходяться картки зі словами. Прочитуються картки (хорова робота, потім індивідуальна).

    Вивчення нових знань та способів діяльності.

T.: Покажіть іграшки та назвіть їх англійською. Не забудьте додати щось своє.(презентація)

Picture number 1 є teddy bear. It's yellow.

Picture number 2 is a car. It`s white.

Picture number 3 is a doll.

Picture number 4 is a ball.

Picture number 5 is a drum. I like it.

Picture number 6 is a flag.

Picture number 7 is a train.

Picture number 8 is a pyramid.

Заохочуються ті, які використовують вже знайомі слова в заданих структурах.

    Первинна перевірка знань.

Учні відкривають робочі зошити на стор 52 і виконують 2 упр. Потім змінюються один з одним і перевіряють зошити. Потім роблять упр 3. Учні, які відповідали біля дошки, отримують штамп квітки в зошит.

    Застосування вивченого.

Закріплюємо вивчений матеріал

Let's practice. Давайте закріпимо нові слова в структурі з присвійним відмінком. Хлопці виходять до дошки і пишуть. Завдання на листочках.

    Узагальнення та систематизація.

Let's talk. Давай поговоримо.

Іграшки лунають дітям, і діти говорять про іграшки своїх товаришів.

It's Varya's doll.

It's Danil's train.

It's Nastya's musical box.

It's Nikita's aeroplane.

It's Olesya's tea-set.

It's Danila and Semyon's ball.

It's Yan and Ksenya's rocking horse.

It's Vadim's elephant.

Учні, які відповідали, одержують штамп квіточки у зошит.

Фізкультхвилинка .

Hands up, Hands down

    Використання нових знань в системі знань

T.: Open your books at page 59. Look at the pictures and say: про що ми зараз читатимемо?

Pp .: Про іграшки.

T : Послухаймо. Після прослуховування назвіть іграшки, які ви почуєте.

T .: Каміла, Халіл, Артур (слабкі учні) називають дійових осіб, які вони почули (диференційований підхід).

Учні показують смайлики, як вони зрозуміли текст: усміхнений – чудово, стриманий – половину, сумний – менше половини. Діти розповідають, що вони зрозуміли. Називають іграшки, які вони почули та побачили.

Listen and understand.

Паузіроване читання тексту. Учні читають за пропозиціями хором за диктором, потім за ролями. Самостійне читання.

11. Контроль знань

Відповісти на запитання щодо тексту в підручнику.

Вчитель вказує на учня і ставить запитання його сусідові:

T.: What is it?

P.: It's a train.

T.: Whose is this train?

P.: It's Артур's train.

Вчитель продовжує опитування.

12. Д омашн її завдання

T.: Діти, подивіться в щоденник сусіда і перевірте: чи правильно він записав домашнє завдання. Відкрийте робочі зошити та подивіться на домашнє завдання. Що потрібно зробити?

13. Рефлексія

T.: Хлопці, що нового та корисного ми сьогодні дізналися? Що навчилися робити? Про що ви розповісте своїм батькам, коли прийдете додому?

Pp .: Навчилися висловлювати, кому належить предмет. Навчилися називати англійською нові іграшки.

T.: Діти, покажіть мені той смайлик, який відобразить те, як ви зрозуміли сьогоднішню тему.

14. Оцінювання

Виставлення оцінок (ті, хто отримав 5 і більше штампів квіток – 5, 4 печатки – 4, менше 4 – штампи зараховуються на наступному уроці).

1. Ball (Larry) Larry`s ball.

4. Teddy bear (Betsy)

5. Ballerina (Lulu)

Написати комусь належать ці речі.

1. Ball (Larry) Larry`s ball

4. Teddy bear (Betsy)

5. Ballerina (Lulu)

Написати комусь належать ці речі.

1. Ball (Larry) Larry`s ball

4. Teddy bear (Betsy)

5. Ballerina (Lulu)

Написати комусь належать ці речі.

1. Ball (Larry) Larry`s ball

4. Teddy bear (Betsy)

5. Ballerina (Lulu)

Написати комусь належать ці речі.

1. Ball (Larry) Larry`s ball

4. Teddy bear (Betsy)

5. Ballerina (Lulu)

Написати комусь належать ці речі.

1. Ball (Larry) Larry`s ball

4. Teddy bear (Betsy)

5. Ballerina (Lulu)

Написати комусь належать ці речі.

1. Ball (Larry) Larry`s ball

4. Teddy bear (Betsy)

5. Ballerina (Lulu)

Написати комусь належать ці речі.

1. Ball (Larry) Larry`s ball

4. Teddy bear (Betsy)

5. Ballerina (Lulu)

Написати комусь належать ці речі.

1. Ball (Larry) Larry`s ball

4. Teddy bear (Betsy)

Тема : Toys for little Betsy!

Мета уроку : формування мовної, мовної та соціальної компетенцій.

Завдання уроку:

    освітній аспект: відпрацювання лексики на тему «Іграшки»; ознайомити з правилом вживання артиклів a/an; конструкціями thisis/ thatis;

    розвиваючий аспект: розвивати вміння описувати іграшки, використовуючи артикль a/an і присвійний відмінок іменників;

    виховний аспект: розвивати мотивацію до вивчення іноземної мови, виховувати почуття колективізму та взаємопідтримки.

Хід уроку:

    Організаційний момент.

Вчитель показує ведмежа і каже:

Hello!

Look! It’s Moodуbear. He is happy! And how are you?(Змінює міміку ведмедя)

- Areyousad ( angry, happy)? (діти відповідають)

I'm happy too. And I'm glad to see you.

2. Мовна розминка .

My pretty doll

Це дуже мало.

I love my pretty

Little doll.

3.Оголошення теми уроку. Цілепокладання.

T.: Wow! Toys! How nice they are! (Takes one of the toys) What's this?

Cl.: It's teddy bear!

T.: Whose is it?Чийвін?

Cl.:Олега!

T.: It's Oleg's teddy bear!Що я сказала? Як? Як ви думаєте, чому ми сьогодні навчатимемося?

Cl.: Вчитимемося розповідати чиї іграшки!

    Актуалізація опорних знань учнів.

    1. Індивідуальна робота за картками.

Перейти до English.

Це лялька Лулу.

_________________________

Це поїзд Боба.

_________________________

    1. Гра “Whose is this toy?”

      Повторення голосних та приголосних звуків.

  1. Первинне вивчення нового матеріалу.

1) Введення артикля a/an. Особливості вживання. Казка про артикул « а» та його друзів.

Жив-був артикль а . був він такий гарний, добрий і добрий, але в нього зовсім не було друзів. І тому йому було дуже нудно. І ось одного разу артикль а вирішив, що досить жити одному, і пішов шукати друзів. Спочатку він зустрів... кота. А англійською кіт – cat. Підійшов він до нього і запропонував дружити. Кіт із радістю погодився – йому теж було нудно. Встали вони поряд і вийшло... (a cat).

Аналогічно відбувається зустріч із собакою та крокодилом.

Іде артикль а зі своїми друзями та зустрічає …elephant. Ого! Який великий! Я хочу з ним дружити. Це буде мій найбільший друг! Підійшов до слона і каже: Давай з тобою дружити! А слон відповідає: Ні! Я не хочу з тобою дружити. Я вже дружу з артиклем an

Як ви думаєте, чому слон не захотів дружити з артиклема ?

    Первинна перевірка засвоєння.

Упр.1, стор.60 (письменно)

Фізкультхвилинка

2) Вступ структур this is/ that is

Проблемне питання.

Подивіться правило на стор.60, чим відрізняються пропозиції?

А чому пишеться по-різному? Подивіться на якій відстані руки знаходяться ці предмети?

(При виникненні труднощів. Вчитель вказує на різновидалені однакові предмети, що знаходяться у дітей на столах і каже:Thisisabook/ Thatisabook)

3) Говоріння. Відпрацювання структур this is/ that is.

(Вчитель має у своєму розпорядженні на різній відстані від дітей предмети і просить сказати this is / that is )

    Первинне закріплення.

Аудіювання.

Упр. 3, стор.61

Читання.

Упр. 4, стор.61

    Пояснення д.з.

Упр.2, стор.60 – лист, упр. 3, стор.61 – читати.

    Підсумок уроку.

T.: Чому навчилися на уроці? Намалюйте свій настрій на дошці.

Тема: Toys for little Betsy!

Ціль: формування комунікативної компетенції учнів на основі вивчених ЛЄ, мовних та граматичних структур на тему «Іграшки».

Завдання :

Навчальні:

Знайомство, відпрацювання та первинне закріплення теми «Вживання невизначеного артикля a/an»;

Знайомство, відпрацювання та первинне закріплення теми «Вказівні займенники this/that»;

Повторення правил читання «про» у відкритому та закритому складах;

Узагальнення навчального матеріалу на тему «Іграшки»;

Активізація навичок мовлення;

Активізація навичок писемного мовлення;

розвиваючі:

Розвиток лексико-граматичної навички;

Розвиток навички читання;

Розвиток пізнавальних потреб учнів;

Розвиток пам'яті, уваги, уяви;

виховують:

Виховання потреб у практичному використанні іноземної мови;

Виховання любові та інтересу до природи.

Обладнання: підручник, робочий зошит, ноутбук, проектор, ради.

Хід уроку

    Організаційний момент.

Д . - It is time to say Hello.

It is time to say Hello.

It is time to say Hello.

And start our lesson.

У. – Who is absent today?

Д. – All are present.

    Фонетична зарядка. Казка про язичок.

У. - Прокинувся язичок і почав підтягуватись [оi]. Він провітрює свій будиночок, відчиняє двері і двері ляскають від вітру.

А у дворі біля язичка живе собачка. Це дуже добра собачка, коли вона зустрічає свого друга, вона радісно гарчить: .

Почув, як у фермі замичала корова: .

Гуси зареготали: .

Потім прибіг, пофиркуючи, їжачок, а два жуки сердито перемовлялися.

Раптом розігралася буря, повіяв сильний вітер і по даху застукав дощ [p].






    Мовна зарядка. Гра "Репортер".

У. – Let 's play. Давайте пограємо. Who will be the leader?

"Репортер" бере інтерв'ю у учнів, ставлячи їм питання. Потім учні по черзі запитують ведучого, а він відповідає.

    Перевірка домашнього завдання.

У. – Давайте повторимо слова, з якими ми познайомилися на минулому уроці.

Я показую картинки і говорю що це, а ви за мною повторюєте 1 раз.

У. – Зараз я називаю слово англійською мовою, а ви російською мовою.

У. – Тепер показую картинку, а ви, хлопці, англійською мовою кажіть, що це.

У. –Давайте виконаємо таку вправу. Прочитайте слово, назвіть пропущену літеру.

T_a s_t Ba_l

Mus_cal box D_ll

A_roplane Ele_hant

Ro_king ho_se Tr_in

    Фізкультхвилинка .

У. - Now, let's have a rest. Stand up, please!

Clap, clap, clap your hands

Clap your hands together.

Jump, jump, jump, jump, jump,

Jump, jump, jump together.

Run, run, run, run, run,

Run, run, run together.

Swim, Swim, Swim, Swim,

Swim, Swim, Swim, together.

Fly, fly, fly, fly, fly

Fly, fly, fly together.

У. – Now. Let 's play. Давайте пограємо. Гра називається «Плутанина». Я даю вам команду, ви її виконуєте, але будьте уважні, я вас плутатиму. Якщо ви помиляєтеся, вибуваєте з гри, сідайте на місце. Залишаються у грі найуважніші.

    Знайомство з новим граматичним матеріалом. Невизначений артикль A / An .

У. – Зараз ми з вами познайомимося із правилом вживання невизначеного артикля a/an.

Невизначений артикль a /an вживається перед обчислюваними іменниками в однині, якщо про предмет йдеться вперше.

    aвживається перед іменниками, що починаються з приголосних:

a ball a pencil case

    anвживається перед іменниками, що починаються з голосних:

an aeroplane an elephant

У . - Now, open your exercise book. What date is it today?

Д. - Today is the 21 st of December.

У. – Write the date. Запишіть число. Класна робота. Виконуємо №1 стор. 60.

артиклем вони використовуються.

Ex. 1 p. 60

Tea set, egg, animal, pencil, ruler, umbrella, rocking horse, orange.

a ____, ____, _____, _____.

an _____, _____, _____, _____.

    Вказівні займенникиThis / That - Це той.

У. – Наступне правило, з яким ми з вами знайомимося це «Вказівні займенники This / That - Цей / Той».

    Це вживається, коли говорять про людей, тварин або предмети, що знаходяться поблизу, або вказують на них.

This is a doll.

    Thatвживається, коли говорять про людей, тварин або предмети, що знаходяться далеко, або вказують на них.

That is an elephant.

Ex. 2 p. 60 Look and say. Подивися, скажи та запиши.

This is a tea set. →

… apple. →

… train. →

… ball. →

… egg. →

… pencil case. →

… banana. →

    Фізкультхвилинка .

У. - Now, let's have a rest.

Заряджання для око.
Look left, right (подивіться ліворуч, праворуч)
Look up, look down (погляньте нагору, подивіться вниз)
Look around. (Погляньте навколо)
Look at your nose (поглядинасвійнос)
Look at that rose (погляньте на етурозу)
Close your eyes (закрийте очі)
Open, wink та smile. (Відкрийте, моргніть і посміхніться).

    Повторення правил читання «О» у відкритому та закритому складах.

У. – Зараз ми послухаємо казку і дізнаємося, як і чому читається «про» у відкритому та закритому складах.

Літера «О» у закритому складі.

Гостей не люблять голосні,

Затворниці жахливі.

Сильніше двері зачиняють

І на поріг "e" (і-і) не пускають.

Король розгнівався і наказав:

«За ухилення від добрих справ,

За те, що "e" (і-і) ви ображаєте,

Як сказано, так і сталося,

За писаним вийшло.

Тепер уже букви не співають,

Себе зовсім не впізнають.

"O" (оу) скаржиться, охає (о-о-о).

У. – Який звук буква «О» дає у закритому складі? Що таке закритий склад?

Д. - Літера «О» у закритому складі дає звук [o]. Закритий склад - це склад, коли слово закінчується на приголосну.

Літера «О» у відкритому складі.

На першій вулиці прямий

Добрі усі літери до однієї.

Своїх знайомих вітають.

У гостях вони душі не сподіваються.

Стіл накривають тієї ж миті

І чаєм пригощають їх.

Там є німа буква "e"(і-і).

Всім листи швидко пише.

Хоча сама вона мовчить,

Інших хоче послухати.

Підходить тільки до дверей,

Всередину заходити соромиться.

Коли ж літери кажуть,

Вона їм усміхається.

За доброту свою повинні

Бути голосні нагороджені.

Король видав такий указ:

«Наказую я зараз

З першої вулиці всім голосним

Щодня, щогодини

Звуки так вимовляти,

Як велить їм алфавіт!»

З того часу всі голосні співають

"Гей, ай, і, ю-ю, оу, уай".

У. – Який звук буква «О» дає у відкритому складі? Що таке відкритий склад?

Д. - Буква «О» у відкритому складі дає звук. Відкритий склад – це склад, коли слово закінчується голосну.

Ex. 4 p .61 Прочитайте слова та вставте у відповідну колонку.

У. – Читаємо слова та записуємо у зошит.

Nose, close, frog, dog, hot, box, home, doll, no, open.

Д. – Слово Open ми маємо вставити у другу колонку.

У. –Правильно, за правилами читання слово Open закінчується на приголосну, тобто це закритий склад, але у кожному правилі є винятки. Слово Open саме той випадок. Тому його записуємо в другу колонку.

Ex. 3 p .61 Вдосконалення навичок читання.

У. – Зараз ми прослухаємо дві пропозиції. У цих реченнях ви почуєте букву «О» у закритому та відкритому складах.

У. – Зараз я ще раз прочитаю ці пропозиції, а ви уважно слухайте і читайте за мною.

У. – Тепер читаємо разом із дівчатками, хлопчики слухають.

У. – Тепер читаємо разом із хлопчиками, дівчатка слухають.

    Підбиття підсумків.

У. - Підбиваючи підсумки, хотілося б дізнатися про ваше ставлення до нашого уроку, для цього вам необхідно закінчити наступні пропозиції:

Я впізнав……

Я навчився…..

Мені сподобалося….

    Домашнє завдання.

У. -Навички, здобуті сьогодні на уроці, ви зможете реалізувати під час виконання домашнього завдання.

Open your daybooks, write homework.Робочий зошит Ex. 3,4 p. 31.

    Завершення уроку.

У . – It's time to say Goodbye.

Д . - It's time to say Goodbye.

It's time to say Goodbye.

It's time to say Goodbye.

Our lesson is over.

У . - Our lesson is over. Thank you for lesson. You are free.

Розробка уроку з англійської мови

Клас: 3

Дата__________

ВчительДзус Олена Іллівна

Тема: Toys for little Betsy!

Цілі: повторити лексику попереднього уроку; пояснити, як використовується невизначений артикль а/an; ознайомити з вказівними займенниками this, that; вчити читати букву про у відкритому та закритому складах; розвивати навички аудіювання, читання, говоріння та письма.

Обладнання: малюнки із зображенням дітей, кішки, собаки, іграшок; плакат In ту room!; іграшка; сумки або непрозорий пакет.

Хід уроку

I. Організаційний момент

Hello, children! (Hello!)

How are you? (Fine, thanks.) I think we can start.

ІІ. Фонетична розминка

(На дошці картинки із зображенням дітей, кішки та собаки (їхні імена написані поруч).)

Look and listen.

(Учитель читає вірш, вказуючи на дітей та тварин, зображених на картинці.)

This is Jack. And that is Jill. This is Bell. And that is Bill. This is Al. And that is Dot.

(Учні повторюють вірш за вчителем хором та індивідуально.)

I?I. Актуалізація знань

1. Перевірка домашнього завдання

(Один із учнів пише на дошці відповіді до упр. 1 (с. 30), інші перевіряють і, якщо необхідно, виправляють помилки.)

2. Гра « Вгадайслово»

Let's play a guessing game.

(Вчитель бере одну картинку із зображенням іграшок так, щоб діти не бачили, що на ній зображено.)

I"ve got a picture. Try and guess what"s in the picture.

Is it a train?

Is it an elephant?

Is it a tea set?

Yes, it is! Well done!

(Вгаданий виходить до дошки, бере іншу картинку, і гра продовжується.)

3. Робота з картками

IV. Робота на тему уроку

1. Вживання артиклів

(Учитель пише на дошці слова з невизначеним артиклем.) An apple, a ball, an elephant, a banana, a school, an ice cream.

(Учні читають слова хором за учителем. Потім він ставить дітям запитання.)

Як ви вважаєте, чому перед деякими словами ми говоримо і пишемо а, а перед іншими - an

Артикль а вживається перед іменниками, що починаються з приголосних (a ball, a banana, a school);

Артикль an вживається перед іменниками, що починаються з голосних (an apple, an elephant, an ice cream).

2. Робота за картками

Упр. 1 (з. 60).

Read the red words, please.

(Учні читають слова вголос. Потім вчитель читає завдання чи пропонує дітям прочитати вголос. Учні самостійно виконують його, а потім усі разом перевіряють.)

3. Ознайомлення з займенниками this і that

(Вчитель вказує на іграшку, що лежить поряд з ним, наприклад, на столі.)

(Учитель пише цю пропозицію на дошці, виділяючи слово this, і вимовляє його. Учні хором повторюють за ним пропозицію. Потім вчитель вказує на якийсь предмет, який знаходиться далі.)

(Учитель також пише цю пропозицію на дошці, виділяючи слово that, і вимовляє його. Учні хором повторюють його. Після цього вчитель вказує інші предмети і вимовляє фрази, голосом виділяючи слова this і that.)

This is a pen. That is a school bag. This is a doll. Це є map. This is Dima. That is Anna.

Як ви вважаєте, у яких випадках вживається слово this, а яких - слово that?

(Слід дати дітям час та можливість самим правильно відповісти на запитання. Потім вчитель допомагає учням сформулювати правило.)

Якщо ми вказуємо на предмет або людину, що знаходяться поряд з нами, то вживаємо займенник this,

Якщо ми вказуємо на предмет або людину, яка знаходиться далеко, то вживаємо займенник that.

4. Робота за картками.

5. Робота за підручником.

Упр. 2 (с. 60).(Учні читають пропозиції у граматичній таблиці на с. 60, а потім виконують упр. 2.)

V. Динамічна пауза

Let's have a break. Listen to me and do the same.

Два маленькі blackbirds setting на горі. (Point fingers up.)

One named Jack, (One hand forward.)

One named Jill. (Other hand.)

Fly away, Jack. (One hand behind back.)

Fly away, Jill. (Other hand.)

Come back, Jack. (Return one hand.)

Come back, Jill. (Return other hand.)

(Учитель читає віршик та виконує відповідні рухи, а учні повторюють за ним.)

VI. Продовження роботи на тему уроку

1.Робота за підручником.

Упр. 3 (с. 61).(Учитель вказує на картинки упр. 3.)

Look at the pictures and listen to the tongue-twisters.

(Учні слухають запис і стежать за текстом за підручником. Вчитель звертає увагу дітей на те, як читається буква про у різних словах.)

У відкритому складі буква про вимовляється як [еї]: rose, close, go, home;

У закритому складі буква про вимовляється як [d]: Bob, dog, frog, box.

(Учні повторюють скоромовки за диктором, а потім читають їх хором та індивідуально стільки разів, скільки вчитель вважає за необхідне.)

Упр. 4 (с. 61).(Учитель малює на дошці таблицю, як і упр. 4, діти роблять те саме у зошитах.)

У першій колонці напишіть слова, у яких буква про вимовляється як [эи], тоді як у другий - слова, у яких буква про вимовляється як [d]. Підкресліть ці літери.

(Діти виконують завдання у зошитах, двоє учнів - біля дошки. Потім хлопці перевіряють відповіді та читають слова хором та індивідуально. Найбільш підготовлені учні можуть самостійно дописати слова, що відповідають цим правилам, наприклад: phone, potato, Соке тощо.

Якщо дозволяє час, для тренування навички читання учні читають слова та тексти у розділі Further Reading Practice.)

VII. Інструктаж з виконання домашнього завдання

Open Your books at page 60. (Учитель вказує на картинки в упр. 1.)

Read the red words, please.

(Учні читають слова вголос. Потім учитель читає завдання. Учитель записує домашнє завдання на дошці, а учні – у щоденниках.

VIII.Підведенняпідсумківуроку

Чи може ви говорити про те, що поблизу і far from you?

Can you read the letter про in different words? (Вчитель оцінює діяльність учнів під час уроку.)

We'll have to stop there. Goodbye! (Goodbye!)


Top