Piešimo pamoka žiemos pramogos. Piešimas tema „Žiemos linksmybės

Pamoka tema: Žiema darželyje. parengiamoji grupė


Shashenko Elena Alexandrovna, auklėtoja MBDOU CRR darželis"kiras"

Pamokos tema: " Žiemos pramogos».

Vaikų užsiėmimų rūšys:žaismingas, lavinantis, komunikabilus.
Tikslai: Ugdykite kalbą mokydami pasakojimo.
Užduotys:- puoselėti meilę ir atsargus požiūrisĮ liaudies menas;
- vartoti kalboje būdvardžius, reiškiančius emocijas, jausmus;
Medžiaga ir įranga:- paveikslas "Žiemos linksmybės"
- muzika "Metel"
- paklodės tuščias popierius, dažai, teptukai

Pamokos eiga:

Groja muzika "Metel"
Pedagogas:
„Po mėlynu dangumi
puikūs kilimai,
Šviečiant saulėje guli sniegas;
Vien tik skaidrus miškas juoduoja,
O eglė žaliuoja per šalną,
Ir upė blizga po ledu.
Vaikinai, ką jūs manote, koks metų laikas minimas A.S. eilėraštyje? Puškinas?
Vaikai:Žiema.


Pedagogas: Taip, eilėraštyje kalbama apie žiemą ir ji vadinasi „Žiemos rytas“.
Matome nuostabų rytą. Sniegas spindi po saulės spinduliais. Visa tai perteikia neįprasti atspalviai. Ryte šaltis stipresnis, nudažė medžius Mėlyna spalva. Saulės spinduliai sniegą nudažo įvairiais atspalviais, net atrodo, kad jis šiek tiek žalsvas. Šie atspalviai – tarsi ateinančio pavasario, kai visi medžiai ir žemė pasidengs žaluma, pranašystė. Bet tai bus tik vėliau.


Dabar visi medžiai ir žemė suvynioti į pūkuotas antklodes. Medžių šakos pasvirusi į žemę veikiamos sniego masės. Kiekviena šaka parašyta neįtikėtinai meistriškai. Atrodo, kad jie pagaminti iš trapaus krištolo. Atrodo, netyčia paliečiate tokią šaką, ir ji iškart subyra.
Po medžiais yra didelės sniego pusnys. Greičiausiai naktį pasnigo. Dangtis vis dar visiškai nekaltas: sniege nėra gyvūnų ar žmonių pėdsakų. Matome rytą, bet netrukus visą mišką užlies įprastas triukšmas.
Bet kol saulė nedrąsiai siunčia savo spindulius per šakas. Sniege – neįtikėtinai vaizdingi šešėliai žydrų linijų pavidalu. Atrodo, kad jie išrikiuoti.
Ant drobės beveik nėra vietos dangui. Galite pamatyti tik mažas jo dalis. Bet net ir tokiu atveju matote, kad ant jo nėra debesų, o tai yra saulėtos dienos pranašas.
(mokytojas atidaro paveikslėlį „Žiemos linksmybės“).
Koks sezonas pavaizduotas šioje nuotraukoje? (žiema)
Kokie žiemos ženklai?
- O sniegas? (purus, baltas, minkštas, blizgus, lengvas, traškus, šaltas)
- Kuris iš jūsų mėgsta žiemą? Kodėl?
– Kokius žaidimus galima žaisti žiemą?


- Pažiūrėk į nuotrauką ir pasakyk, ką veikia vaikinai nuotraukoje? (pastatyti kalvą, užpilti ant jos vandens, žaisti sniego gniūžtėmis, bėgioti, važiuoti nuo kalno)
- Kuris iš jūsų padarė sniego senį?
– Kas turi slides, pačiūžas, roges, o kas moka važiuoti?
Dabar pažaiskime (žaidimas „Kas yra daug?“)
Sniegas – sniegas
vėjas – vėjai
diena - dienos
Debesis – debesis
Upė – upės
Ledas – ledas
Šauniai padirbėta! Labai gerai padaryta!


Dabar siūlau ištaisyti klaidą: (žaidimas „Pataisyk klaidą“)
Ar slidininkui reikia rogių? (slidės)
Ar čiuožėjui reikalingos slidės? (čiuožyklos)
– Ar traukiniui reikia pačiūžų? (rogės)
Kokie jūs geri bičiuliai!


Kas žino:
- Kokia diena su saule? (saulės)
– Kas yra sniego kalnelis? (snieguotas)
– Kokia diena su vėju? (vėjas)
Kas yra ledo kelias? (ledinis)
Kas yra šalta diena? (šaltas)
Šauniai padirbėta! Ir jiems tai puikiai pavyko!
O dabar ištieskime pirštus.


pirštų žaidimas"Žiema"
Vienas, du, trys, keturi, penki (po vieną sulenkite pirštus)
Išėjome pasivaikščioti į kiemą.
Jie nulipdė sniego moterį (imituojame gabalėlių modeliavimą),
Jie lesino paukščius trupiniais („duoną traiškykite“ visais pirštais)
Tada važiavome nuo kalno (dešinės rankos delnu perbraukiame kairiosios rankos delnu)
Ir jie voliojosi sniege. (dedame delnus ant stalo viena ar kita puse)
Visi grįžo namo per sniegą, (spaudžiame rankas)
Suvalgėme sriubą ir nuėjome miegoti. (judesius darome įsivaizduojamu šaukštu, pakišame rankas po skruostu)


Vaikinai, mes gerai žinome, kokius žaidimus galite žaisti žiemą. Aš turiu didelis lapas popieriaus, siūlau suskirstyti į pogrupius ir piešti didelė nuotrauka, o namuose sugalvoji istoriją ir kitą kartą papasakosi mums visiems.

GCD santrauka apie piešimą vaikams iš parengiamosios grupės „Mūsų žiemos linksmybės“.

Tema: „Mūsų žiemos pramogos“.

Tikslai:

  1. Įtvirtinti gebėjimą piešinyje perteikti savo požiūrį į žiemos žaidimus
  2. Ugdykite vaizduotę, jautrumą tam, kas vyksta;
  3. Ugdykite atvirumo, kolektyvizmo, bendradarbiavimo jausmą.

Medžiaga: V. Surikovo paveikslo „Sniego miestelio užfiksavimas“ reprodukcija, iliustracijos, vaizduojančios žiemos vaizdai sportas; A3 formato popierius; guašas.

GCD progresas.

Vaikinai, siūlau apsvarstyti paveikslo reprodukciją, iliustracijas, vaizduojančias žiemos žaidimus, pasiklausyti A.S. eilėraščio ištraukos. Puškino „Žiemos rytas“.

O dabar prašau atsakyti į klausimus.

1. Kas nutinka gamtai žiemą?

2. Kokios spalvos vyrauja?

3. Ar tau patinka žiema? Kam?

4. Kokius žaidimus galima žaisti gryname šaltame ore žiemą?

5.Su kuo mėgsti žaisti ar tiesiog vaikščioti žiemą?

Žiemą žaidžiame sniego gniūžtes, žaidžiame, žaidžiame.

Vaikštome sniego pusnymis, vaikštome, vaikštome.

O ant slidžių bėgame, bėgiojame, bėgiojame.

Čiuoždami ant ledo čiuožiame, čiuožiame, šliuožiame.

Ir lipdome sniego mergelę, lipdome, lipdome.

Mes mėgstame žiemą kaip svečius, mylime, mylime.

Dabar, vaikinai, siūlau piešti savo mėgstamą pramogą žiemą. Piešinys turi perteikti nuotaiką. Tada pagal turinį Jūsų piešinius sujungsime į mozaikinę panelę: slidinėti, čiuožti, čiuožti rogutėmis, žaisti sniego gniūžtes ir t.t.

Parsisiųsti:


Peržiūra:

GCD santrauka apie piešimą parengiamosios grupės vaikams.

Tema: „Mūsų žiemos pramogos“.

Integracija edukacines sritis: « Meninė kūryba“, „Pažinimas“, „Bendravimas“, „Socializacija“.

Tikslai:

  1. Įtvirtinti gebėjimą piešinyje perteikti savo požiūrį į žiemos žaidimus
  2. Ugdykite vaizduotę, jautrumą tam, kas vyksta;
  3. Ugdykite atvirumo, kolektyvizmo, bendradarbiavimo jausmą.

Medžiaga: V. Surikovo paveikslo „Sniego miestelio užfiksavimas“ reprodukcija, žiemos sportą vaizduojančios iliustracijos; A3 formato popierius; guašas.

GCD progresas.

Vaikinai, siūlau apsvarstyti paveikslo reprodukciją, iliustracijas, vaizduojančias žiemos žaidimus, pasiklausyti A.S. eilėraščio ištraukos. Puškino „Žiemos rytas“.

O dabar prašau atsakyti į klausimus.

1. Kas nutinka gamtai žiemą?

2. Kokios spalvos vyrauja?

3. Ar tau patinka žiema? Kam?

4. Kokius žaidimus galima žaisti gryname šaltame ore žiemą?

5.Su kuo mėgsti žaisti ar tiesiog vaikščioti žiemą?

Kūno kultūra „Žiemos linksmybės“.

Žiemą žaidžiame sniego gniūžtes, žaidžiame, žaidžiame.

Vaikštome sniego pusnymis, vaikštome, vaikštome.

O ant slidžių bėgame, bėgiojame, bėgiojame.

Čiuoždami ant ledo čiuožiame, čiuožiame, šliuožiame.

Ir lipdome sniego mergelę, lipdome, lipdome.

Mes mėgstame žiemą kaip svečius, mylime, mylime.

Dabar, vaikinai, siūlau piešti savo mėgstamą pramogą žiemą. Piešinys turi perteikti nuotaiką. Tuomet Jūsų piešinius sujungsime į mozaikinę panelę pagal turinį: slidinėti, čiuožti, čiuožti rogutėmis, žaisti sniego gniūžtes ir t.t.



Parengiamosios grupės piešimo užsiėmimų santrauka
Tema: „Pavasario motyvai“
Tikslas: vaikų emocinės patirties panaudojimas klasėje vaizduojamajam menui. Netradicinių piešimo technikų priėmimai.
Užduotys: Suformuoti vaikams šiltą, pagarbų požiūrį į negyvą gamtos vaizdą, gebėjimą jausti jos grožį ir tobulumą. Piešinyje perteikti džiaugsmingą nuotaiką, susijusią su pavasario atėjimu. Išmokite derinti spalvas.
Medžiaga: albumo lakštai, vatos tamponai, akvarelė, šepetėliai Nr.3, Nr.1.
Parengiamasis darbas: Vaikų reiškinių stebėjimas pavasario gamta pasivaikščiojimų metu. Skaityti eilėraščius apie pavasarį, žiūrėti į iliustracijas, paveikslus, atvirukus.
Pamokos eiga
1. – Ar pastebėjote, vaikai, kas pasikeitė mūsų biure?
– Ryte šviečia saulė. Tai šilta ir meili. O kokia tavo nuotaika? (linksmas, linksmas)
- Ir kodėl? (atėjo pavasaris) Vaikai prieina prie lango ir stebi, kokios spalvos dangus, koks pasidarė horizontas, tolumoje tamsėja sniegas.
– Nes buvo atšildytų lopų.
– Kas yra atšildyti pleistrai?
– Vietomis tirpsta sniegas, atsiranda juodų dėmių.
– Prisiminkime, kaip ryte ėjote į darželį, ką matėte ar girdėjote kažką ypatingo.
– Šviečia saulė, šildo, saulėtoje pusėje atsiranda balos.
– Medžiai pumpuojasi.
- Paukščiai čiulba (kurie) - Ar pastebėjote, kuo pavirto oras? Tai ypatinga, pavasariška, gaivi.
– Po žiemos šalčių gamta atgyja.
I. Tokmakovos eilėraščio „Pavasaris“ skaitymas.
Greitais žingsniais pas mus ateina pavasaris,
Ir sniego pusnys tirpsta po kojomis.
Ant paraščių matosi juodos atšilusios dėmės.
Teisingai, pavasaris turi labai šiltas kojas.
2. Pakvieskite vaikus nupiešti piešinį apie pavasarį.
– Kaip galima įdomiai pavaizduoti pavasarį?
Vykdymo ekranas:
Sudrėkinkite lapą vatos tamponu, tada viršutinę dalį užpilkite mėlynais dažais (spalva turi susilieti dėmėmis). Apatinę dalį piešiame raudonais dažais (saulė kyla). Iš karto ant drėgno fono piešiame krūmo šakas. Paveikslėlyje pasirodo neryškus vaizdas.
– Ankstyvas rytas, rūkas, oras tarsi siūbuoja sušilęs saulės spindulių.
Mes piešiame inkstus ( Balti dažai) laikantis rodomasis pirštas(dab) .3. Vaikai dirba ant savo paklodžių. Įsitikinkite, kad vaikai nubrėžia sklandų spalvų perėjimą.
4. Analizė: vaikai žiūri į savo piešinius, pasakoja apie patirtus įspūdžius. Pasirinkite labiausiai geras darbas nei jiems patiko.


Prikabinti failai

Abstraktus GCD piešimui

Programos turinys:

išmokti piešti žmogaus (vaiko) figūrą žieminiais drabužiais (kombinezonu, perteikiančiu kūno dalių formą, jų vietą, proporcijas, išmokti perteikti paprasti judesiai rankas ir kojas, veskite vaikus perteikti vaizdą netradiciniu būdu(rankos pagalba);

toliau mokykitės naudoti piešdami skirtingos medžiagos: grafito pieštukas, spalvotos vaško kreidelės, akvarelė.

įtvirtinti techninius piešimo medžiagomis įgūdžius.

ugdyti gebėjimą piešinyje perteikti savo požiūrį į žiemos žaidimus;

įskiepyti meilę sveika gyvensena gyvenimas ir sportas.

Medžiaga: V. Surikovo paveikslo „Sniego miestelio užfiksavimas“ reprodukcija, žiemos sportą vaizduojančios iliustracijos; A4 formato popierius; paprastas pieštukas, aliejinė pastelė, akvarelė.

Preliminarus darbas:

  • nagrinėjant V. Surikovo „Sniego miestelio gaudymas“ reprodukcijas, žiemos peizažų iliustracijas;
  • didaktinis loto žaidimas „Drabužiai bet kokiu oru“;
  • vaikų žaidimų stebėjimas teritorijoje;
  • piešimas įvairiomis meno medžiagomis.

GCD progresas:

Pamokos pradžioje vaikai kviečiami pagalvoti apie paveikslo reprodukciją, iliustraciją, vaizduojančią žiemos žaidimus, pasiklausyti ištraukos iš A. S. Puškino poemos „Žiemos rytas“.

Kas nutinka gamtai žiemą? Kokios spalvos dominuoja? Ar tau patinka ziema? Kam? Kokius žaidimus galite žaisti žiemą gryname šaltame ore? Ar jums patinka žygiai pėsčiomis žiemą? Kaip geriausia rengtis lauke žiemą, kad nesušaltumėte? Kokia nuotaika užplūsta žaisdama žaidimus žiemą?

Vaikams atsakius į klausimus, pasiūlykite palyginti du piešinius. Kas ant jų pavaizduotas? Ką dėvi vaikai? Kuo jie skiriasi vienas nuo kito? Sužinokite, ar jie patys galėtų piešti tokius pat linksmus vaikus žiemos pasivaikščiojimui?

Išėjome į gatvę

(žygiuoja)

Sninga!

(rankos aukštyn, į šonus)

Paimkime kastuvus

(darbas su kastuvais)

Taip, visą sniegą nukassime.

Suklupame kelią

Iki pat slenksčio.

(tupdyti kojas)

Apvalių sniego gniūžtelių gamyba

(gaminti sniego gniūžtes)

Ir didžiuliai gumuliukai.

(parodyti didelį kamuolį)

Pastatysime sniego namą

(žygiuoja)

Jame gyvensime kartu.

(ploja)

Pasiūlykite atidžiai pažiūrėti ir pasiklausyti pasakojimo apie du delnus, padedančius vaikams piešti!

  1. Padėkite kairįjį delną popieriaus centre. Perkelkite nykštį į šoną. Suspauskite žiedinius ir mažuosius pirštus, rodomąjį ir vidurinįjį pirštus tvirtai suspauskite ir šiek tiek patraukite į šoną.
  2. Tarp žiedinio ir vidurinio piršto turi susidaryti erkė. Tvirtai prispauskite delną prie popieriaus lapo, kad jis nejudėtų.
  3. Apskritimas dešine ranka paprastu pieštuku delnu, stipriai nespauskite pieštuko prie pirštų.
  4. 4
  5. Apverskite lapą 1800. Paklauskite vaikų „Kaip tai atrodo? “.
  6. Iš viršaus baigiame piešti du lankus (gobtu).
  7. Dešinėje pusėje reikia nupiešti antrąją ranką. Vaikai patys nusprendžia, kur jis bus nukreiptas: aukštyn, žemyn, į šoną ar į kairę ant kombinezono.
  8. Piešiame padarė: ovalus - batus; ovalus plius pirštas - kumštinės pirštinės; skara; akys; nosis; Burna.
  9. Apibraukite gatavą piešinį vaško kreidelės jie nebijo akvareliniai dažai. Reikia naudoti skirtingos spalvos kad kombinezonas būtų ryškus, pastebimas, su daugybe smulkios dalys(užtrauktukas, kišenės, apykaklė, rankogaliai, atšvaitai ir kt.)
  10. Tada papildykite sklypą: vaikų pageidavimu snaigėmis, kastuvu, sniego seneliu ir pan.
  11. Baigiamoji darbo dalis – spalvinimas akvarele.

Mokytojas kviečia vaikus piešti mėgstamą žiemos pramogą. Piešinys turi perteikti nuotaiką.

Tada piešiniai sujungiami į tokio pat turinio mozaikinį skydelį: slidinėja, čiuožia, važinėja rogutėmis, žaidžia sniego gniūžtėmis ir kt.

Parsisiųsti:


Peržiūra:

Savivaldybės biudžetinė ikimokyklinė įstaiga švietimo įstaiga darželis "Bogatyr" Krymo Respublikos Zuya Belogorsky rajonas

Abstraktus GCD piešimui

V parengiamoji grupė"Žiemos linksmybės"

Mokytoja Zamoščenko Liudmila Alekseevna

Programos turinys:

išmokti piešti žmogaus (vaiko) figūrą žieminiais drabužiais (kombinezonu, perteikiančiu kūno dalių formą, jų vietą, proporcijas, išmokti perteikti paprastus rankų ir kojų judesius, vesti vaikus netradiciškai perteikti vaizdą (naudojant ranką);

toliau mokytis piešinyje naudoti įvairias medžiagas: grafito pieštuką, spalvotas vaško kreideles, akvarelę.

įtvirtinti techninius piešimo medžiagomis įgūdžius.

ugdyti gebėjimą piešinyje perteikti savo požiūrį į žiemos žaidimus;

įskiepyti meilę sveikai gyvensenai ir sportui.

Medžiaga: V. Surikovo paveikslo „Sniego miestelio užfiksavimas“ reprodukcija, žiemos sportą vaizduojančios iliustracijos; A4 formato popierius; paprastas pieštukas, aliejinė pastelė, akvarelė.

Preliminarus darbas:

  • nagrinėjant V. Surikovo „Sniego miestelio gaudymas“ reprodukcijas, žiemos peizažų iliustracijas;
  • didaktinis loto žaidimas „Drabužiai bet kokiu oru“;
  • vaikų žaidimų stebėjimas teritorijoje;
  • piešimas įvairiomis meno medžiagomis.

GCD pažanga:

Pamokos pradžioje vaikai kviečiami pagalvoti apie paveikslo reprodukciją, iliustraciją, vaizduojančią žiemos žaidimus, pasiklausyti ištraukos iš A. S. Puškino poemos „Žiemos rytas“.

Kas nutinka gamtai žiemą? Kokios spalvos dominuoja? Ar tau patinka ziema? Kam? Kokius žaidimus galite žaisti žiemą gryname šaltame ore? Ar jums patinka žygiai pėsčiomis žiemą? Kaip geriausia rengtis lauke žiemą, kad nesušaltumėte? Kokia nuotaika užplūsta žaisdama žaidimus žiemą?

Vaikams atsakius į klausimus, pasiūlykite palyginti du piešinius. Kas ant jų pavaizduotas? Ką dėvi vaikai? Kuo jie skiriasi vienas nuo kito? Sužinokite, ar jie patys galėtų piešti tokius pat linksmus vaikus žiemos pasivaikščiojimui?

Kūno kultūra "Pastatysime sniego namą"

Išėjome į gatvę

(žygiuoja)

Sninga!

(rankos aukštyn, į šonus)

Paimkime kastuvus

(darbas su kastuvais)

Taip, visą sniegą nukassime.

Suklupame kelią

Iki pat slenksčio.

(tupdyti kojas)

Apvalių sniego gniūžtelių gamyba

(gaminti sniego gniūžtes)

Ir didžiuliai gumuliukai.

(parodyti didelį kamuolį)

Pastatysime sniego namą

(žygiuoja)

Jame gyvensime kartu.

(ploja)

Pasiūlykite atidžiai pažiūrėti ir pasiklausyti pasakojimo apie du delnus, padedančius vaikams piešti!

  1. Padėkite kairįjį delną popieriaus centre. Perkelkite nykštį į šoną. Suspauskite žiedinius ir mažuosius pirštus, rodomąjį ir vidurinįjį pirštus tvirtai suspauskite ir šiek tiek patraukite į šoną.
  2. Tarp žiedinio ir vidurinio piršto turi susidaryti erkė. Tvirtai prispauskite delną prie popieriaus lapo, kad jis nejudėtų.
  3. Dešine ranka paprastu pieštuku apveskite delną, stipriai nespauskite pieštuko prie pirštų.
  4. 4 . Nuimkite kairįjį delną nuo lapo, uždarykite dvi linijas.
  5. Apverskite lapą 1800. Paklauskite vaikų „Kaip tai atrodo? “.
  6. Iš viršaus baigiame piešti du lankus (gobtu).
  7. Dešinėje pusėje reikia nupiešti antrąją ranką. Vaikai patys nusprendžia, kur jis bus nukreiptas: aukštyn, žemyn, į šoną ar į kairę ant kombinezono.
  8. Piešiame padarė: ovalus - batus; ovalus plius pirštas - kumštinės pirštinės; skara; akys; nosis; Burna.
  9. Baigtą piešinį reikia apjuosti vaškinėmis kreidelėmis, jos nebijo akvarelės. Reikia naudoti skirtingas spalvas, kad kombinezonas būtų ryškus, pastebimas, su daugybe smulkių detalių (užtrauktukais, kišenėmis, apykakle, rankogaliais, atšvaitais ir kt.).
  10. Tada papildykite sklypą: vaikų pageidavimu snaigėmis, kastuvu, sniego seneliu ir pan.
  11. Baigiamoji darbo dalis – spalvinimas akvarele.

Mokytojas kviečia vaikus piešti mėgstamą žiemos pramogą. Piešinys turi perteikti nuotaiką.

Gribanova N.G.

Piešimas tema "Žiemos linksmybės"

Tikslas : sudaryti sąlygas judėjimui perteikti brėžinyje. Ugdykite gebėjimą apgalvoti savo piešinio turinį ir įgyvendinti idėją iki galo. Toliau pieškite naudodami visus žinomus piešimo būdus

Įranga: Baltas popierius, akvarelė, teptukai; muzikinė kompozicija V.A. Mocarto „Rogutės“.

Mokytojas kartu su vaikais prisimena žiemos pramogas (važinėjimąsi rogutėmis, čiuožimą, slidinėjimą; žaisti sniego gniūžtes; gaminti sniego senį ir pan.). Trumpų eilėraščių skaitymas

siūlo mįsles.

Sniegas, sniegas sukasi

Balta visa gatvė!

Susirinkome į ratą

Suvyniotas kaip sniegas.

Visas veidas ir rankos

Privertė mane snigti...

Aš sniego gniūžte - sielvartas,

O vaikinai – juokas!

I. Surikovas

Galvosūkiai

Bėgikai pėsčiomis

tokio pat ilgio

Per pievą iki beržo

Traukiant dvi juosteles...

Bel, bet ne cukrus, be kojų, o vaikščiojimas.

Koks juokingas žmogus

Išlindo dvidešimties

pirmas amžius?

Morka - nosis, rankoje -

Bijo saulės ir karščio.

(Sniego senis.)

Mane trenkė kastuvu

Jie padarė mane kuprotą

Buvau sumuštas, sumuštas.

Užpilamas lediniu vandeniu

Ir tada jie visi nuriedėjo

Iš mano kupros bandoje.

(Sniego kalnas.)

Auklėtojas.

Šiandien piešite ant suspausto popieriaus. Norėdami tai padaryti, pirmiausia turite suglamžyti ir suspausti popierių, tada ištiesinti lapą ir ant jo pritaikyti piešinį.

Vaikai atlieka užduotį.

Pamokos viduryje vyksta pirštų gimnastika.

Pirštų gimnastika

„Išėjome pasivaikščioti į kiemą“

Vienas, du, trys, keturi, penki, Išėjome pasivaikščioti į kiemą.

Sulenkite pirštus po vieną. „Pasivaikščiokite“ ant stalo rodomuoju ir viduriniu pirštais.

Jie nupiešė sniego moterį,

Dviem delnais „papieškite“ gumulą.

Paukščiai buvo lesinami trupiniais,

„Sutrupinkite duoną“ visais pirštais.

Tada važiavome nuo kalno,

Dešinės rankos rodomąjį pirštą veskite išilgai kairės delno.

Ir jie voliojosi sniege.

Jie deda delnus ant stalo viena ar kita puse.

Visi grįžo namo per sniegą, suvalgė sriubą ir nuėjo miegoti.

Nukratykite delnus. Judėjimas įsivaizduojamu šaukštu, tada rankos po skruostu.

GCD pabaigoje vaikai šiek tiek papurškia, kad užbaigtų piešinį.

Tada brėžiniai analizuojami. Kiekvienas paveikslas yra aptariamas: kas ant jo rodoma, kas pasirodė, kad buvo rodoma, ką reikia patobulinti. Pabaigoje vaikinai pasakoja eilėraščius apie žiemą ir žiemos pramogas.

Medžiagos tvirtinimas:

Surengti tapybos darbų parodą. "Mano mėgstamiausias sportas » .


Į viršų